Kurumsal

Konut, işyeri, altyapı ve yol projeleriyle, modern ve hayatın içinde yaşam alanları üretmek amacıyla kurulan Doğruyol Yapı İnşaat A.Ş; ‘yenilikçi’ projelendirme ve sistem anlayışını ‘Güvenli Yapı’ ilkesiyle birlikte benimseyerek yoluna devam etmektedir.

 

Doğruyol Yapı olarak başta Bursa olmak üzere kentleşme oranı yüksek tüm büyükşehirlerin ortak problemlerinden olan niteliksiz ve plansız yapıların önlenmesi adına sorumluluğunu üstlendiği projelendirme ile müşavirlik hizmetlerini, modern mimariyi ve geleneksel değerleri birleştirerek sunuyor.

 

İmzasını attığı her çalışmada onlarca insanın yeni bir yaşama adım attığının bilinciyle hareket ederek ‘Çevre Dostu’ bir mimari üslup belirleyen Doğruyol Yapı; kendisine gelen talepleri “şehre birbirlerine benzer birçok beton bina kazandırmak” yerine teknolojiyle işlevselliği, alışkanlıklarla konforu ve güvenlikle estetiği tek potada eriten projeler ile cevaplamayı seçmektedir.

 

“Yuvanıza Giden Doğru Yol” sloganı ile gerek teknolojik yatırımlar, gerek depreme dayanıklılık koşulları, gerek konfor ve hizmet imkânları konularında uluslararası standartlara uygun yaşam alanlarını hayata geçirmektedir.